Kto się oparł promocji?Czy wpis o innej tematyce byłby teraz na miejscu? Otóż zdecydownanie nie, i nim przebrzmieją ostatnie echa tego tematu, minie pewnie sporo czasu. Promocja w drogerii Rossman. Czy normalny bieg życia nie zatrzymał się teraz na kilka dni? Czy zajęcia wielu kobiet nie zostały podporządkowane temu ważnemu zadaniu, jakim są zakupy kosmetyczne? Read more „Kto się oparł promocji?”

Niedoceniani geniusze

16706943_1196956483691036_690161687_n

Matowe pomadki, które nie wysuszają ust, a wręcz przeciwnie, dodają im komfortu? A może naprawdę trwałe kremowe szminki o intensywnym kolorze, uzyskiwanym już przy jednej warstwie? To ciągle pożądane, poszukiwane formuły.
W gąszczu kosmetyków polecanych przez blogerki i vlogerki wiele mniej popularnych produktów mijamy obojętnie, a przecież mogą one okazać się prawdziwymi skarbami! Read more „Niedoceniani geniusze”

Sto lat, Marzenko!

marzenka

Kocham makijaż i nieobce są mi wszystkie kobiece słabości. Tak naprawdę jednak jestem też trochę chłopczycą. W ostatniej chwili zwykle przebieram sukienkę na spodnie. Zamiast kolacji w restauracji wolę piwo na świeżym powietrzu. Wybieram rocka zamiast disco.
I mam Przyjaciółkę, która jest moim przeciwieństwem, chociaż rozumiemy się niemal bez słów.
Read more „Sto lat, Marzenko!”

Róże…

Brudny róż. Romantyczny i słodki, a jednak pełen klasy i elegancji.
Czy istnieje kolor równie mglisty i tajemniczy, a jednocześnie tak kobiecy? Nienachalny i intrygujący charakter tej barwy czyni ją jedyną w swoim rodzaju. Jakby tych wszystkich zalet było mało, jest także dziewczęco uroczy i uniwersalny. Zupełnie się nie dziwię, że niezmiennie od kilku sezonów jest modny. Read more „Róże…”